Zaloguj się
Nowy koszyk 0

Gumostwory, seria Wojownicy | 22 marca startuje kampania TV

Gumostwory, seria Wojownicy | 22 marca startuje kampania TV

Zapraszamy do świata niezwykłych *Gumostworów - Wojowników*, serii gumowych figurek, które wprowadzają zupełnie nowy wymiar do zabawy i kolekcjonowania. Ta fascynująca kolekcja, która oficjalnie zadebiutuje wraz ze startem reklamy telewizyjnej 22 marca, przenosi nas do świata, gdzie fantazja splata się z rzeczywistością.

Gumostwory Wojownicy

Gumostwory - Wojownicy: Start reklamy TV już 22 marca!

Te superelastyczne i wytrzymałe postacie zapewniają niezapomniane emocje dzięki swoim wymiennym zbrojom i broniom, oferując nieograniczone możliwości do zabawy. Seria *Wojowników Monsterflex* to aż 16 niezwykłych potworów, w tym świecące w ciemności oraz ekskluzywny złoty wojownik, które wyzwolą kreatywność i zachęcą do aktywnej zabawy.

Od *Demona Ognia* z jego ognistym mieczem, przez *Pana Lodowi* z lodowym ostrzem, aż po 🐺 *Wilkołaka* z dubeltówką i 🐻 *Yeti* z maczugą - każda figura oferuje unikalną historię i możliwość stworzenia niepowtarzalnych kombinacji dzięki wymiennemu uzbrojeniu. To nie tylko zabawa, ale również wspaniała okazja do rozwoju wyobraźni i umiejętności strategicznego myślenia.

Zapraszamy do poznania całej gamy *Gumostworów - Wojowników* i zanurzenia się w ich magicznym świecie. Niech każda figura stanie się początkiem nowej, niesamowitej przygody.

Odkryj wszystkie produkty marki EPEE dostępne w naszej ofercie i złoż zamówienie już dziś!