Zaloguj się
Nowy koszyk 0

LEGO Main Order 2024

LEGO Main Order 2024

Szanowni Klienci,

Z wielką radością informujemy, że rozpoczynamy proces zbierania zamówień LEGO Main Order. Chcielibyśmy przypomnieć kilka istotnych kwestii, aby ułatwić Państwu ten proces:

 

  1. Składanie zamówień: Zamówienia można składać poprzez platformę sezon.miki.com.pl lub za pomocą załączonego formularza.
  2. Dodatkowy rabat: Dla Państwa przygotowaliśmy dodatkowy rabat w wysokości 1%.
  3. Termin płatności: Termin płatności za Państwa zamówienia został wydłużony do 90 dni, lecz nie dłużej niż do 15 grudnia.
  4. Minimalna wartość zamówienia: Prosimy pamiętać, że minimalna wartość zamówienia wynosi 5000 zł netto.
  5. Czas wysyłek: Planujemy rozpocząć wysyłki wcześniej niż dotychczas, już w drugiej połowie sierpnia.
  6. Dostawa: Dostawę będzie można podzielić na transze. Przybliżone terminy wysyłek to: 16 sierpnia, 13 września, 14 października. Transza nie może być mniejsza niż 5000 zł netto.
  7. Koniec składania zamówień: Ostatnim dniem, w którym można złożyć zamówienie, jest 5 maja.

Prosimy zauważyć, że niektóre produkty nie zostały uwzględnione w naszej ofercie gwiazdkowej, jednakże będą one dostępne na stronie w późniejszym terminie poprzez osobne zamówienie.

Pamiętajmy, że realizacja zamówień będzie miała miejsce w kolejności ich składania. Zachęcamy do złożenia zamówienia jak najszybciej, jeśli zależy Państwu na szybkim otrzymaniu produktów.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość w tym okresie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Liczymy na kontynuację owocnej współpracy i życzymy udanych zakupów.