Targi MIKI wiosna 2024 już 15 marca
Zaloguj się
Nowy koszyk 0

LEGO nowości maja

LEGO nowości maja

Zamówienia

  • Rabat dodatkowy na nowości kwietnia to 3% ceny na platformie zawierają dodatkowy rabat,
  • Termin płatności: 15.06.2023,
  • Planowany czas rozpoczęcia wysyłek: od 28 kwietnia,
  • Zamówienia należy składać na platformie SEZON,
  • Zamówienia będziemy realizować w kolejności ich składania.

Jeśli chcesz otrzymać towar w pierwszej kolejności złóż zamówienie możliwie najszybciej!

LEGO® DUPLO® - Turbina wiatrowa i samochód elektryczny

Zestaw LEGO® DUPLO® Town Turbina wiatrowa i samochód elektryczny (10985) to edukacyjna zabawka dla dzieci od 2 lat, rozwijająca kreatywność poprzez zabawę w scenki z życia. Zestaw zawiera stację ładowania z obracającą się turbiną, samochód elektryczny, figurki mechanika i wiewiórki oraz klucz i kwiatek. Dzieci uczą się, jak powstaje czysta energia, gdy kręcą turbiną i podłączają auto do stacji ładowania. Zabawka pozwala rodzicom i pociechom wspólnie odkrywać otaczający świat.

Zestaw LEGO DUPLO to prezent na każdą okazję dla fanów samochodów w wieku od dwóch lat. Stacja ładująca ma 17 cm wysokości, 21 cm szerokości i 20 cm głębokości. Łatwe instrukcje obrazkowe i w wersji cyfrowej w aplikacji LEGO Builder sprawiają, że nawet nowi fani LEGO poradzą sobie z budowaniem. Zestawy LEGO DUPLO to nauka poprzez zabawę, zaprojektowane przez specjalistów, pobudzające wyobraźnię i rozwijające umiejętności.

Klocki LEGO DUPLO spełniają surowe branżowe standardy jakości, gwarantując bezpieczną zabawę.

Kod: LEG10985

EAN: 5702017416991

LEGO® DUPLO® - Domek na drzewie 3 w 1Zestaw LEGO® DUPLO® Domek na drzewie 3 w 1 (10933) to doskonała propozycja dla dzieci od 3 lat. Przedszkolaki mogą tworzyć trzy różne modele: trzypiętrowy plac zabaw w koronach drzew, przytulny domek na drzewie oraz piękny ogród z domkami na drzewie. W zestawie znajdują się figurki babci, czwórki dzieci oraz trzy zwierzęta, które pomagają rozwijać umiejętności społeczne i zabawę w grupie. Dzięki mnóstwu akcesoriów maluchy mogą wyrażać siebie i wymyślać pomysłowe historie.

Główny model ma wymiary 43 cm x 54 cm x 22 cm, więc dzieci mają dużo miejsca do zabawy. Aplikacja LEGO® Builder ułatwia budowanie dzięki cyfrowym instrukcjom. Wszystkie zestawy LEGO® DUPLO® zachęcają do nauki i rozwijają kreatywność. Klocki spełniają surowe standardy jakości i bezpieczeństwa, a ich chwytanie, układanie i rozdzielanie to łatwa zabawa.

Kod: LEG10993

EAN: 5702017417714

LEGO® Disney Princess - Historyjki Małej Syrenki

Odkryj niekończące się przygody z zestawem LEGO® ǀ Disney Historyjki Małej Syrenki (43213) dla dzieci od 5 lat. Zabawka oparta na nadchodzącym filmie "Mała Syrenka" oferuje trzy obszary: kryjówkę Urszuli, bibliotekę księcia Eryka i jaskinię Arielki. Aplikacja LEGO Builder zapewnia intuicyjne budowanie 3D. Zestaw zawiera trzy mikrolaleczki - Arielkę, księcia Eryka i Urszulę - oraz figurkę kraba LEGO, umożliwiając natychmiastową zabawę.

Zamykana księga pozwala na kreatywną zabawę w dowolnym miejscu. Połącz ją z innymi zestawami LEGO ǀ Disney (sprzedawanymi oddzielnie) dla jeszcze większych możliwości. Książeczka z historią jest idealnym prezentem dla fanów Disneya na całym świecie.

Zestaw o wymiarach 7 cm x 22 cm x 12 cm zapewnia mnóstwo przestrzeni do zabawy i łatwość transportu. Aplikacja LEGO® Builder umożliwia intuicyjne budowanie i rozwijanie ważnych umiejętności życiowych. Elementy LEGO® są znane ze swojej jakości i bezpieczeństwa od 1958 roku.

Kod: LEG43213

EAN: 5702017424804

LEGO® Star Wars™ - Piracki myśliwiec

Odkryj nową galaktykę przygód z modelem pirackiego myśliwca (75346) z klocków LEGO®, inspirowanym serialem „Star Wars: The Mandalorian”. Ten 285-elementowy zestaw zawiera myśliwiec z otwieranym kokpitem na minifigurkę, dwa miotacze klocków i komorę z detonatorem termicznym. W komplecie znajdziesz też dwie minifigurki LEGO (nowości na maj 2023 r.): pilota myśliwca z pistoletem blasterowym i Vane z mieczem.

Idealny prezent dla dzieci od 8 lat, model ten pozwoli młodym fanom serialu odtwarzać ulubione sceny i wymyślać własne historie. Wymiary gotowego myśliwca to 5 cm wysokości, 24 cm długości i 16 cm szerokości, dzięki czemu może być również efektowną ozdobą pokoju.

Zestawy LEGO® Star Wars™ od 1999 r. umożliwiają dzieciom i dorosłym fanom Gwiezdnych Wojen budowanie modeli statków kosmicznych, pojazdów, miejsc i postaci. Aplikacja LEGO® Builder z intuicyjnymi instrukcjami 3D ułatwia i uatrakcyjnia proces budowania.

Klocki LEGO® są testowane na wiele sposobów, aby spełniać surowe światowe standardy bezpieczeństwa. Zapewnij dziecku godziny kreatywnej zabawy z modelem pirackiego myśliwca (75346) z klocków LEGO® i przenieście się razem w świat „Star Wars: The Mandalorian”!

Kod: LEG75346

EAN: 5702017421308

LEGO® Star Wars™ - Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™

Odtwórz emocjonującą scenę z "Gwiezdnych Wojen: Powrót Jedi" dzięki zestawowi LEGO® Star Wars™ Diorama: Pościg na ścigaczu przez Endor™ (75353). W skład zestawu wchodzą trzy minifigurki (Leia, Luke Skywalker i szturmowiec zwiadowca), dwa śmigacze, dwa drzewa i elementy paproci. Wyeksponuj swój model z tabliczką z logo 40. rocznicy filmu. Ten zestaw z 608 elementami jest częścią kolekcjonerskiej serii LEGO Star Wars dla dorosłych i stanowi doskonały prezent dla fana sagi. Aplikacja LEGO Builder ułatwia przechowywanie instrukcji budowania i śledzenie postępów. Diorama mierzy ponad 20 cm wysokości, 28 cm szerokości i 18 cm głębokości. Elementy LEGO są testowane pod kątem jakości i bezpieczeństwa.

 

Kod: LEG75353

EAN: 5702017421377

LEGO® Star Wars™ - Diorama: Sala tronowa Imperatora™

Odkryj świat Gwiezdnych Wojen™ z dioramą sali tronowej Imperatora (75352) z klasycznej trylogii! Ten zestaw zawiera autentyczne detale, takie jak okno Gwiazdy Śmierci i obrotowy tron Palpatine'a, a także minifigurki Dartha Vadera, Luke'a Skywalkera i Imperatora Palpatine'a, które dodadzą życia tej ikonicznej scenie.

Ten model do zbudowania i ustawienia na półce jest częścią kolekcji LEGO Star Wars dla dorosłych, w której znajdziesz dioramy przedstawiające kultowe sceny z Gwiezdnych Wojen. Świetny prezent dla siebie lub dorosłego fana!

Korzystaj z aplikacji LEGO Builder, aby przechowywać instrukcje i śledzić swoje modele. Zestaw zawiera 807 elementów i ma wymiary 17 cm wysokości, 21 cm szerokości i 17 cm głębokości.

Od 1958 roku klocki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz cieszyć się kreatywną i relaksującą zabawą. Odkryj dioramę sali tronowej Imperatora (75352) i przeżyj na nowo dramatyczne chwile z Gwiezdnych Wojen!

Kod: LEG75352

EAN: 5702017421360

LEGO® Technic - PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar

Świętuj 100-lecie wyścigów Le Mans z zestawem LEGO® Technic PEUGEOT 9X8 24H Le Mans Hybrid Hypercar (42156) dla dorosłych. Zbuduj realistyczny model w skali 1:10 z innowacyjnymi detalami, takimi jak system hybrydowy z silnikiem tłokowym V6, zawieszenie oraz układ kierowniczy sterowany kierownicą lub kołem zębatym na dachu. Dodatkowo, elementy świetlne świecą w ciemności, oddając atmosferę 24-godzinnego wyścigu. Aplikacja LEGO Builder ułatwia korzystanie z instrukcji, oferując narzędzia do powiększania i obracania modeli w 3D. Zestaw to doskonały prezent dla miłośników samochodów, a jego wymiary wynoszą 13 cm wysokości, 50 cm długości i 22 cm szerokości. Elementy LEGO® Technic spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

 

Kod: LEG42156

EAN: 5702017424767