Nowy koszyk 0

LEGO® Minifigures - Disney 100 | SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA

LEGO® Minifigures - Disney 100 | SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA
Mamy wspaniałą nowość dla Was i Waszych klientów - LEGO® Minifigures - Disney 100! Z okazji 100-lecia animacji Disneya, LEGO® stworzyło serię tajemniczych torebek z 18 kultowymi postaciami z najsłynniejszych filmów Disneya z ostatniego stulecia. Każda minifigurka reprezentuje inną dekadę, z bohaterami takimi jak Robin Hood, Pocahontas czy Tiana, i posiada jedno lub więcej kultowych akcesoriów. To idealna propozycja dla dzieci w wieku od 5 lat, które chcą odtwarzać swoje ulubione sceny z filmów Disneya.
 
Zapraszamy do składania zamówień na LEGO® Minifigures - Disney 100 (71038), nowość na maj 2023 r. Wśród postaci do zebrania znajdziecie takie gwiazdy, jak Uczeń Czarnoksiężnika Mickey, Pinokio, Jiminy Cricket, Królowa, Stich 626, Pocahontas, Cruella de Mon, mały dalmatyńczyk, Miguel i Dante, Ernesto de la Cruz, Królik Oswald, Robin Hood, książę Jan, Tiana, Dr Facilier, Królowa Kier, Mulan, Aurora i Baymax.
 
Te trwałe minifigurki LEGO® ǀ Disney to doskonały prezent urodzinowy, świąteczny czy niespodzianka dla dzieci i dorosłych, którzy chcą poszerzyć swoją kolekcję. Każda zapieczętowana tajemnicza torebka zawiera minifigurkę, co najmniej jedno akcesorium i ulotkę kolekcjonerską, pobudzając wyobraźnię dzieci i zapewniając im świetną zabawę.
 
Oto niektóre z zalet LEGO® Minifigures - Disney 100:
• Kolekcjonerska zabawa w torebce z jedną z 18 postaci Disneya
• Pomysłowa zabawa dla dzieci od 5 lat, odtwarzających słynne sceny z filmów
• Idealny prezent dla miłośników LEGO® i Disneya
• Wysoka jakość klocków LEGO®, znanych z idealnego dopasowania
• Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, zgodnie ze światowymi standardami
 
Nie przegap tej wspaniałej okazji, aby wzbogacić swoją ofertę produktów LEGO®! Zachęcamy do składania zamówień na serię LEGO® Minifigures - Disney 100 i sprawienia radości fanom Disneya na całym świecie.
 
Oczywiście przedsprzedaż odbywa się przez platformę sezon (kliknij link)