Nowy koszyk 0

LEGO nowości października

LEGO nowości października
LEGO nowości października
  • Oczaruj dzieci w wieku od siedmiu lat chatką Ashy z filmu Życzenie, dzięki zestawowi LEGO® ǀ Disney Chatka Ashy (43231). To dwupiętrowy budynek z licznymi szczegółami, w tym stołem z tortem i sypialnią na piętrze. Dodatkowo, jest studnia życzeń i mnóstwo akcesoriów do kreatywnej zabawy. Idealny prezent dla małych fanów Disneya.
  • Zachęć dzieci w wieku sześciu lat do zbudowania targowiska Ashy w Rosas z zestawem LEGO® ǀ Disney Asha w Rosas (43223). To zabawka z targowiskiem, schodami, balkonem i wieloma akcesoriami. Zestaw rozwija wyobraźnię i umiejętność opowiadania historii.
  • Odkryj tajemnice czteropiętrowego Zamku króla Magnifico z zestawem LEGO® ǀ Disney Zamek króla Magnifico (43224). Ten szczegółowy zamek z filmu Życzenie zawiera wiele pomieszczeń, w tym kuchnię i lustrzaną szafę. Zestaw wzbogaca zabawę i inspiruje do rozwiązywania zagadek.
  • Każdy zestaw zawiera postacie z filmu, co zachęca dzieci do odgrywania ról i tworzenia własnych historii. To idealny sposób na rozwijanie kreatywności i umiejętności życiowych przez zabawę.
  • Zestawy LEGO® ǀ Disney są również bezpieczne i spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że ich dzieci są w dobrych rękach podczas zabawy. To doskonałe prezenty dla małych fanów Disneya i miłośników kreatywnej zabawy.

 Dodatkowy rabat: Dla naszych klientów oferujemy dodatkowy rabat w wysokości 3%