Targi MIKI wiosna 2024 już 15 marca
Zaloguj się
Nowy koszyk 0

Wstrzymana realizacja zamówień z B2B

Wstrzymana realizacja zamówień z B2B

Drodzy Klienci,

Z ogromną radością dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście naszą firmę, składając zamówienia na zestawy klocków LEGO, które cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Chcielibyśmy poinformować Was o pewnych zmianach w naszym procesie dostaw, które wynikają z obecnej sytuacji związanej z realizacją zamówień świątecznych LEGO (Main Order).

Obecnie skupiamy nasze wysiłki na zapewnieniu jak najwyższej jakości obsługi naszych Klientów poprzez realizację zamówień świątecznych LEGO (Main Order). Nasza ekipa pracuje intensywnie, aby dostarczyć Wam wybrane przez Was zestawy klocków LEGO w jak najszybszym czasie, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości i staranność w pakowaniu.

W związku z powyższym, pragniemy Was poinformować, że tymczasowo wstrzymujemy realizację dostaw innych produktów. Oznacza to, że zamówienia składane na produkty spoza zamówień świątecznych LEGO (Main Order) zostaną zrealizowane po zakończeniu procesu obsługi tychże zamówień świątecznych. Dzięki temu możemy zagwarantować, że zamówienia związane z okresem świątecznym zostaną dostarczone na czas i bez żadnych opóźnień.

Jesteśmy świadomi, że może to stworzyć pewne niedogodności i chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wyrozumiałość i cierpliwość. Wasza satysfakcja jest dla nas priorytetem, dlatego też dokładamy wszelkich starań, abyście mogli cieszyć się naszymi produktami w trakcie magicznego okresu świąt.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć z tej sytuacji, i prosimy o zwrócenie uwagi na nasze aktualizacje poprzez naszą stronę internetową oraz media społecznościowe. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco informować Was o postępach w realizacji zamówień oraz ponownym otwarciu dostaw innych produktów.

Dziękujemy za zrozumienie